bizim hakkımızda

bizim hakkımızda

İran'ın en önemli ticari ve ekonomik şirketlerinden biri olan eşsiz sergi ve uzman güçlerinin alan, tesis ve imkanlarından yararlanan şirket, üreticilere, yerel tüccarlara ve yabancılara yönelik uzmanlaşmış ve uluslararası sergiler düzenleyerek uygun bir platform geliştirmektedir. İran'daki uluslararası sergilerin daimi sergisine ortak ve uluslararası yatırımlar yapmak için ticaret sunumlarını sağlamak ve sergilemek yanında, olanak sağladı.

 
Image

Görev beyanı

The message of Fatemeh Messengers as the first and the most important symbol of the exhibition industry in the country, by developing contacts with international associations in the field of exhibition industry, seeks to meet the needs of the participants and visitors in order to present and introduce the achievements and achievements of industrial, mining, agriculture and commercial services, Technical and engineering of the country through the establishment and operation of exhibition centers and exhibitions inside and outside the country. . "

In this regard, the following is a model of activity:

  • Using the technologies of the day
  • The use of highly specialized and efficient knowledge-based forces in the field of exhibition industry
  • Use of experienced and experienced business partners in the field of exhibition industry
  • Standardization of exhibition services and activities
  • Identifying and responding to the operational needs of participants and visitors
  • Taking a look at Iranian and Islamic cultural symbols in exhibitions
  • Developing the country's exhibition industry through the exchange of experiences

Şirketin misyonu

imfacom Şirketi, iş geliştirme hedeflerini ve politikalarını gerçekleştirmek ve dünyanın çeşitli yerlerindeki katılımcılara, katılımcılara ve ziyaretçilere tam kapsamlı sergi hizmetleri ve ilgili iş etkinlikleri sunarak ülkenin çeşitli iş alanlarının başarılarını ve ürünlerini tanıtmak için The uluslararası standartlara vurgu, İran İslam Cumhuriyeti'nin kutsal devletinin 20 yıllık vizyonu ile uyumludur.

Fatir Messenger Şirketi, toplumdaki performansının olumlu bir görüntüsünü sunmak ve insan sermayesinin gelişimi ve sürdürülebilir kalkınma için uygun koşulları sağlamaya yönelik taahhüdünü güçlendirmek için değerli bir geçmişe dayanan modern teknolojiden yararlanacak. Yapmak

0
past years
0
Active company
0
Yeni Katılımcı
Partner 1
Partner 1
© 2015 Infacom. Tüm Hakları Saklıdır infacom

Search